Piłka za granicą
3 Liga grupa 2 - wielkopolska/kujaw.-pom./pomorska/zachodniopom.
M | Pkt | Br | Z.R.P. Razem | Z.R.P. Dom | Z.R.P. Wyjazd | ||
1 | Świt Szczecin | 27 | 64 | 54-12 | 20-4-3 | 12-1-0 | 8-3-3 |
2 | Elana Toruń | 27 | 54 | 41-17 | 16-6-5 | 10-1-2 | 6-5-3 |
3 | Zawisza Bydgoszcz | 27 | 48 | 57-28 | 14-6-7 | 8-3-2 | 6-3-5 |
4 | Unia Swarzędz | 27 | 47 | 49-38 | 14-5-8 | 10-3-2 | 4-2-6 |
5 | Błękitni Stargard | 27 | 46 | 61-47 | 14-4-9 | 6-3-5 | 8-1-4 |
6 | Pogoń II Szczecin | 27 | 44 | 58-49 | 14-2-11 | 8-1-5 | 6-1-6 |
7 | Polonia Środa Wlkp. | 27 | 43 | 46-44 | 13-4-10 | 6-2-5 | 7-2-5 |
8 | Vineta Wolin | 27 | 43 | 33-41 | 13-4-10 | 7-3-3 | 6-1-7 |
9 | Cartusia Kartuzy | 27 | 39 | 51-36 | 11-6-10 | 6-3-5 | 5-3-5 |
10 | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 27 | 39 | 44-43 | 11-6-10 | 5-4-5 | 6-2-5 |
11 | Noteć Czarnków | 27 | 38 | 56-50 | 11-5-11 | 6-2-5 | 5-3-6 |
12 | Gedania Gdańsk | 27 | 35 | 43-46 | 11-2-14 | 4-2-7 | 7-0-7 |
13 | Sokół Kleczew | 27 | 33 | 42-49 | 9-6-12 | 6-2-5 | 3-4-7 |
14 | Flota Świnoujście | 27 | 32 | 34-51 | 10-2-15 | 4-0-10 | 6-2-5 |
15 | Stolem Gniewino | 27 | 29 | 30-46 | 7-8-12 | 3-6-4 | 4-2-8 |
16 | Unia Solec Kujawski | 27 | 21 | 32-62 | 6-3-18 | 4-2-8 | 2-1-10 |
17 | Wikęd Luzino | 27 | 20 | 36-65 | 6-2-19 | 4-1-8 | 2-1-11 |
18 | KP Starogard Gdański | 27 | 13 | 33-76 | 2-7-18 | 0-2-12 | 2-5-6 |
1 kolejka | ||
PT/04/08 | 18:00 |
Świt Szczecin Kujawa 10, Paczuk 392-2
Sokół Kleczew Kowalczuk 68, 90 (k) |
PT/04/08 | 18:00 |
Unia Swarzędz Borucki 39, Theus 722-2
KP Starogard Gdański Zieliński 3, Kleinschmidt 51 |
SO/05/08 | 12:00 |
Gedania Gdańsk Manuszewski 2, Waliszewski 562-3
Polonia Środa Wlkp. Milachowski 43, Bałdyga 60, 74 |
SO/05/08 | 14:00 |
Unia Solec Kujawski Krawczenko 35, Babiarz 57 (k)2-3
Stolem Gniewino Soboczyński 24 (k), 61, Dampc 53 |
SO/05/08 | 15:00 |
Noteć Czarnków Kacprzak 4 (k), Kozak 45, 643-4
Vineta Wolin Nagórski 35, Emche 77, 82, Poniedziałek 90 |
SO/05/08 | 15:00 |
Wikęd Luzino Kostuch 881-7
Zawisza Bydgoszcz Koziara 15, 45, 72, Sanocki 56, Bojas 71, 90, Kona 82 |
SO/05/08 | 16:00 |
Cartusia Kartuzy Szałecki 34, Gryszkiewicz 502-1
Pogoń II Szczecin Turski 73 |
SO/05/08 | 17:00 |
Elana Toruń Jaskólski 29, Kowalski 50, Rożnowski 853-0
Błękitni Stargard |
SO/05/08 | 17:00 |
Flota Świnoujście 0-3
Pogoń Nowe Skalmierzyce Kaczmarek 36 (k), 68, Palat 51 |
2 kolejka | ||
PT/11/08 | 18:00 |
Stolem Gniewino 0-0
Flota Świnoujście |
PT/11/08 | 18:00 |
Vineta Wolin Żmudź 26, Emche 872-1
Wikęd Luzino Borski 66 (k) |
PT/11/08 | 18:00 |
Polonia Środa Wlkp. Bałdyga 701-4
Noteć Czarnków Kacprzak 3, 90, Zenger 20, Piekarski 45 |
PT/11/08 | 18:00 |
Świt Szczecin Kapelusz 22, Nowak 74 (k)2-0
Gedania Gdańsk |
SO/12/08 | 15:00 |
Sokół Kleczew Andrzejewski 44, Kowalczuk 57 (k), Wzięch 853-2
Pogoń II Szczecin Turski 3 (k), Korczakowski 63 |
SO/12/08 | 15:00 |
Błękitni Stargard Niedojad 55, 75, Marczak 883-1
Unia Solec Kujawski Chołuj 37 |
SO/12/08 | 16:00 |
Pogoń Nowe Skalmierzyce Palat 11-0
Unia Swarzędz |
SO/12/08 | 17:00 |
KP Starogard Gdański Kleinschmidt 3, Mikuła 242-2
Cartusia Kartuzy Vidal 19, Przyborowski 81 |
SO/12/08 | 19:46 |
Zawisza Bydgoszcz 0-0
Elana Toruń |
3 kolejka | ||
PT/18/08 | 18:00 |
Gedania Gdańsk Sosnowski 6, Zyska 83 (k)2-1
Sokół Kleczew Wzięch 66 |
PT/18/08 | 18:00 |
Unia Swarzędz Laskowski 75, Soboń 88, Paczyński 90, Spławski 904-3
Stolem Gniewino Sobczyński 23, 86, Soboczyński 69 (k) |
SO/19/08 | 14:00 |
Noteć Czarnków Piekarski 131-5
Świt Szczecin Święty 12, 45, 58 (k), Siwiński 52, Nowak 90 |
SO/19/08 | 14:00 |
Unia Solec Kujawski 0-2
Zawisza Bydgoszcz Okuniewicz 53, Graczyk 74 |
SO/19/08 | 15:00 |
Wikęd Luzino 0-4
Polonia Środa Wlkp. Walczak 16, Wódecki 42, Drame 75, 90 |
SO/19/08 | 16:00 |
Cartusia Kartuzy Gryszkiewicz 86 (k)1-3
Pogoń Nowe Skalmierzyce Palat 21, 56, Grabowski 73 |
SO/19/08 | 17:00 |
Elana Toruń Rożnowski 861-2
Vineta Wolin Kasperowicz 83, Żmudź 90 |
SO/19/08 | 17:00 |
Flota Świnoujście 0-3
Błękitni Stargard Prawucki 26, Zdunek 34, Marczak 72 |
ND/20/08 | 12:00 |
Pogoń II Szczecin Frączczak 3, Pek 77 (s)2-3
KP Starogard Gdański Garbacik 52, Sławiński 55, Chaciński 75 |
4 kolejka | ||
ŚR/23/08 | 17:00 |
Błękitni Stargard Niedojad 831-3
Unia Swarzędz Borucki 7 (k), Biegański 18, Paczyński 50 |
ŚR/23/08 | 17:30 |
Sokół Kleczew Wzięch 24, 78, Zimmer 53, Kowalczuk 90 (k)4-3
KP Starogard Gdański Mikuła 20, 74, Parulski 42 |
ŚR/23/08 | 17:30 |
Polonia Środa Wlkp. Korpalski 41 (s)1-3
Elana Toruń Lenkiewicz 32, Jaskólski 51, Piskorski 87 |
ŚR/23/08 | 17:30 |
Gedania Gdańsk Flis 411-1
Noteć Czarnków Kalupa 87 |
ŚR/23/08 | 18:00 |
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0-5
Pogoń II Szczecin Kroczek 9, Turski 15 (k), Góral 38, Doustali 73 (k), Klukowski 90 |
ŚR/23/08 | 18:00 |
Stolem Gniewino 0-0
Cartusia Kartuzy |
ŚR/23/08 | 18:00 |
Zawisza Bydgoszcz Chachuła 32, Bojas 812-0
Flota Świnoujście |
ŚR/23/08 | 18:00 |
Vineta Wolin Żmudź 58, Kurczak 692-1
Unia Solec Kujawski Nawrocki 48 |
ŚR/23/08 | 18:00 |
Świt Szczecin Kapelusz 13, 28, Kuzko 843-0
Wikęd Luzino |
5 kolejka | ||
SO/26/08 | 13:00 |
Unia Swarzędz Biegański 65, Soboń 902-1
Zawisza Bydgoszcz Leonowicz 82 |
SO/26/08 | 14:00 |
Unia Solec Kujawski Pacek 44, 59, Horwat 713-2
Polonia Środa Wlkp. Drame 38, Kaczmarek 90 |
SO/26/08 | 16:00 |
Noteć Czarnków Kacprzak 24, 69, Mierzwa 53, Kozak 554-1
Sokół Kleczew Matuszewski 79 |
SO/26/08 | 16:00 |
Cartusia Kartuzy Gryszkiewicz 45 (k), 65, Poręba 55, Szałecki 57, 66, Deja 876-1
Błękitni Stargard Niedojad 48 |
ND/27/08 | 11:00 |
Wikęd Luzino Kostuch 31-2
Gedania Gdańsk Sosnowski 9, 84 |
ND/27/08 | 11:00 |
Pogoń II Szczecin Frączczak 39, Starzycki 672-0
Stolem Gniewino |
ND/27/08 | 14:00 |
KP Starogard Gdański 0-2
Pogoń Nowe Skalmierzyce Dymarski 49, Kaczmarek 53 |
ND/27/08 | 16:00 |
Elana Toruń 0-0
Świt Szczecin |
ND/27/08 | 17:00 |
Flota Świnoujście Cybulski 5, Sarbinowski 762-0
Vineta Wolin |
6 kolejka | ||
PT/01/09 | 17:00 |
Polonia Środa Wlkp. Giełda 67 (k)1-1
Flota Świnoujście Krauze 55 |
PT/01/09 | 17:00 |
Gedania Gdańsk 0-2
Elana Toruń Kowalski 23, Rożnowski 33 |
PT/01/09 | 17:30 |
Świt Szczecin Ładziak 1, 48 (k), Kapelusz 53-1
Unia Solec Kujawski Krawczenko 55 |
PT/01/09 | 18:00 |
Vineta Wolin Leśniak 18, Gruchała-Węsierski 382-1
Unia Swarzędz Biegański 10 |
SO/02/09 | 14:00 |
Sokół Kleczew Matuszewski 84 (k)1-4
Pogoń Nowe Skalmierzyce Kaczmarek 28, 51, Palat 49, Pinkowski 87 |
SO/02/09 | 15:00 |
Błękitni Stargard Niedojad 10, 412-4
Pogoń II Szczecin Kroczek 7, Korczakowski 16 (k), Starzycki 68, Hyl 70 |
SO/02/09 | 15:00 |
Noteć Czarnków Kacprzak 12 (k), 27, 90, Zenger 18, Przygocki 835-2
Wikęd Luzino Dąbrowski 32 (k), Załow 78 |
SO/02/09 | 16:00 |
Stolem Gniewino Sobczyński 32, Soboczyński 472-3
KP Starogard Gdański Sławiński 14, Łukasik 60, Pek 73 (k) |
SO/02/09 | 17:00 |
Zawisza Bydgoszcz 0-2
Cartusia Kartuzy Szałecki 7, 18 |
7 kolejka | ||
PT/08/09 | 17:00 |
Wikęd Luzino 0-0
Sokół Kleczew |
PT/08/09 | 17:00 |
Unia Swarzędz Biegański 251-1
Polonia Środa Wlkp. Żerkowski 18 |
SO/09/09 | 12:00 |
Unia Solec Kujawski Pacek 9 (k), 19, 253-6
Gedania Gdańsk Kujawka 4 (s), Manuszewski 45, 84, Sosnowski 62, Waliszewski 68, Łukasiewcz 90 |
SO/09/09 | 14:00 |
Cartusia Kartuzy Rachwał 721-2
Vineta Wolin Żmudź 44, Ostrowski 67 (k) |
SO/09/09 | 15:00 |
Pogoń Nowe Skalmierzyce Kaczmarek 40 (k)1-2
Stolem Gniewino Soboczyński 89 (k), Gułajski 90 (k) |
SO/09/09 | 16:00 |
Elana Toruń Stawski 781-0
Noteć Czarnków |
SO/09/09 | 17:00 |
Flota Świnoujście Poźniak 63 (k)1-3
Świt Szczecin Remisz 9, Kisły 45 (k), Kapelusz 89 |
SO/09/09 | 17:00 |
KP Starogard Gdański Garbacik 14 (k)1-2
Błękitni Stargard Kwiatkowski 24, Marczak 79 |
ND/10/09 | 12:00 |
Pogoń II Szczecin Bąk 131-1
Zawisza Bydgoszcz Koziara 36 (k) |
8 kolejka | ||
PT/15/09 | 17:00 |
Świt Szczecin Wojdak 71, Kapelusz 77, Paczuk 84 (k)3-1
Unia Swarzędz Borowiak 20 |
PT/15/09 | 17:00 |
Noteć Czarnków Kacprzak 9, 29, 79, Piekarski 584-2
Unia Solec Kujawski Krawczenko 45, Horwat 73 |
SO/16/09 | 12:00 |
Vineta Wolin Żmudź 451-1
Pogoń II Szczecin Klukowski 53 (k) |
SO/16/09 | 12:00 |
Gedania Gdańsk Zalewski 14, 36, Żukowski 25, Sosnowski 714-1
Flota Świnoujście Kwiecień 63 |
SO/16/09 | 12:00 |
Wikęd Luzino Brzuzy 561-2
Elana Toruń Karbowiński 29, Góra 39 |
SO/16/09 | 15:00 |
Błękitni Stargard Aftyka 851-1
Pogoń Nowe Skalmierzyce Dymarski 69 |
SO/16/09 | 16:00 |
Sokół Kleczew Zimmer 89, Wzięch 902-0
Stolem Gniewino |
SO/16/09 | 16:00 |
Polonia Środa Wlkp. 0-2
Cartusia Kartuzy Vidal 51, Banaczek 87 |
SO/16/09 | 19:00 |
Zawisza Bydgoszcz Bojas 23, Sochań 39, Koziara 42, Sanocki 50, Leonowicz 56, Chachuła 776-0
KP Starogard Gdański |
9 kolejka | ||
PT/22/09 | 12:00 |
Pogoń II Szczecin Doustali 58 (k), Bąk 82, Szeibe 863-0
Polonia Środa Wlkp. |
PT/22/09 | 17:00 |
Unia Swarzędz Łuczak 40, Chromiński 64, Laskowski 88 (k)3-4
Gedania Gdańsk Waliszewski 16, Żukowski 52, 66, Sosnowski 90 |
SO/23/09 | 14:00 |
Cartusia Kartuzy 0-1
Świt Szczecin Święty 36 |
SO/23/09 | 14:30 |
Unia Solec Kujawski 3-0
(wo) Wikęd Luzino |
SO/23/09 | 15:00 |
Pogoń Nowe Skalmierzyce Kaczmarek 32, 672-2
Zawisza Bydgoszcz Bojas 63, Paliwoda 82 |
SO/23/09 | 16:00 |
Elana Toruń Kowalski 111-0
Sokół Kleczew |
SO/23/09 | 16:00 |
Flota Świnoujście Sarbinowski 791-3
Noteć Czarnków Piekarski 2, 21, Kacprzak 25 (k) |
SO/23/09 | 16:00 |
KP Starogard Gdański Garbacik 8, Pek 902-3
Vineta Wolin Gruchała-Węsierski 20, Nagórski 51, Maszka 87 |
SO/23/09 | 16:00 |
Stolem Gniewino 0-6
Błękitni Stargard Aftyka 17, 44, Niedojad 33, 67, Kamiński 41, Zdunek 90 |
10 kolejka | ||
SO/30/09 | 12:00 |
Vineta Wolin 0-1
Pogoń Nowe Skalmierzyce Lis 78 |
SO/30/09 | 12:00 |
Gedania Gdańsk 0-4
Cartusia Kartuzy Poręba 24, Wojowski 60, Banaczek 66, Tandecki 90 |
SO/30/09 | 13:00 |
Wikęd Luzino Fiedosewicz 41 (k)1-3
Flota Świnoujście Cybulski 38, Tarasewicz 87, Boateng 90 |
SO/30/09 | 15:00 |
Noteć Czarnków Piekarski 60, Kacprzak 67, 903-1
Unia Swarzędz Chromiński 39 |
SO/30/09 | 16:00 |
Polonia Środa Wlkp. 0-0
KP Starogard Gdański |
ND/01/10 | 14:30 |
Świt Szczecin Kujawa 5, Święty 68 (k), Siwiński 863-1
Pogoń II Szczecin Rostami 31 |
ND/01/10 | 15:00 |
Sokół Kleczew 0-2
Błękitni Stargard Aftyka 68 (k), 71 (k) |
ND/01/10 | 15:00 |
Zawisza Bydgoszcz Bojas 33, Maciejewski 37, Koziara 45 (k)3-1
Stolem Gniewino Gułajski 80 (k) |
ND/01/10 | 16:00 |
Elana Toruń Kościelecki 39, Lenkiewicz 45, Rożnowski 83, 894-0
Unia Solec Kujawski |
11 kolejka | ||
PT/06/10 | 16:00 |
KP Starogard Gdański 0-1
Świt Szczecin Ładziak 6 (k) |
PT/06/10 | 16:00 |
Błękitni Stargard 0-1
Zawisza Bydgoszcz Okuniewicz 77 |
SO/07/10 | 12:00 |
Unia Solec Kujawski Camara 51-0
Sokół Kleczew |
SO/07/10 | 12:00 |
Pogoń II Szczecin Korczakowski 41, Bąk 60, Hyl 67, Jakubczyk 73, Freilich 795-2
Gedania Gdańsk Żukowski 12, 19 |
SO/07/10 | 13:00 |
Unia Swarzędz Biegański 70, Burzyński 872-1
Wikęd Luzino Sobków 72 (k) |
SO/07/10 | 13:00 |
Cartusia Kartuzy Szałecki 2, Łysiak 20, Poręba 22, Vidal 904-0
Noteć Czarnków |
SO/07/10 | 14:00 |
Pogoń Nowe Skalmierzyce Kaczmarek 26 (k), 67 (k), Zadka 433-3
Polonia Środa Wlkp. Siedlecki 19, Bałdyga 20, Milachowski 90 |
SO/07/10 | 15:00 |
Flota Świnoujście Jezierski 20, Poźniak 40, Adamski 883-0
Elana Toruń |
SO/07/10 | 15:00 |
Stolem Gniewino Balewski 7, Kruczkowski 892-3
Vineta Wolin Sitkowski 45, Żmudź 52, Kasperowicz 85 |
12 kolejka | ||
SO/14/10 | 12:00 |
Gedania Gdańsk Żukowski 55, Manuszewski 60, Zalewski 673-1
KP Starogard Gdański Parulski 37 |
SO/14/10 | 12:00 |
Unia Solec Kujawski 0-1
Flota Świnoujście Harkot 30 |
SO/14/10 | 13:00 |
Wikęd Luzino Mienik 48, Krefft 50, 873-1
Cartusia Kartuzy Maszota 90 (s) |
SO/14/10 | 13:00 |
Unia Swarzędz 0-0
Elana Toruń |
SO/14/10 | 14:00 |
Sokół Kleczew Wzięch 29, 48, 81, Matuszewski 824-1
Zawisza Bydgoszcz Koziara 55 |
SO/14/10 | 14:00 |
Vineta Wolin 0-0
Błękitni Stargard |
SO/14/10 | 15:00 |
Świt Szczecin Święty 15, Kujawa 662-0
Pogoń Nowe Skalmierzyce |
SO/14/10 | 15:00 |
Noteć Czarnków Piekarski 5, Bąk 8 (s), Zachciał 35, Mierzwa 65, Osowski 825-0
Pogoń II Szczecin |
ND/15/10 | 15:00 |
Polonia Środa Wlkp. Bałdyga 68 (k), Milachowski 782-0
Stolem Gniewino |
13 kolejka | ||
PT/20/10 | 15:00 |
Stolem Gniewino 0-0
Świt Szczecin |
SO/21/10 | 12:00 |
Błękitni Stargard Aftyka 901-3
Polonia Środa Wlkp. Wujec 13, Stangel 82, Kluczyński 87 |
SO/21/10 | 13:00 |
Unia Swarzędz Maluśki 751-0
Unia Solec Kujawski |
SO/21/10 | 14:00 |
Flota Świnoujście Sarbinowski 661-2
Sokół Kleczew Konieczny 18, Kultys 25 |
SO/21/10 | 14:00 |
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0-2
Gedania Gdańsk Niewiadomski 21, Stawikowski 90 |
SO/21/10 | 14:00 |
Zawisza Bydgoszcz Kona 24, Koziara 582-2
Vineta Wolin Kurczak 34, Poniedziałek 89 |
SO/21/10 | 15:00 |
KP Starogard Gdański 0-4
Noteć Czarnków Zachciał 13, Piekarski 50, 66, Kacprzak 87 |
ND/22/10 | 12:00 |
Pogoń II Szczecin Przyborek 53, Korczakowski 70 (k), Frączczak 72, Kroczek 83, Rostami 855-1
Wikęd Luzino Sobków 61 |
WT/31/10 | 14:00 |
Cartusia Kartuzy Łysiak 80, Szałecki 822-2
Elana Toruń Rożnowski 28, Poręba 90 (s) |
14 kolejka | ||
SO/28/10 | 12:00 |
Świt Szczecin Siwiński 14, Kujawa 19, Goździk 903-0
Błękitni Stargard |
SO/28/10 | 12:00 |
Gedania Gdańsk 0-1
Stolem Gniewino Soboczyński 60 (k) |
SO/28/10 | 12:00 |
Unia Solec Kujawski Kujawka 521-6
Cartusia Kartuzy Gryszkiewicz 15 (k), 60, Szałecki 41, 76, Przyborowski 85, Wojowski 87 |
SO/28/10 | 13:00 |
Flota Świnoujście Sarbinowski 43, Staniszewski 442-4
Unia Swarzędz Marcinkowski 6, Soboń 57, Biegański 66, Chromiński 86 |
SO/28/10 | 14:00 |
Sokół Kleczew Wzięch 1, Grobelny 162-1
Vineta Wolin Kurczak 15 |
SO/28/10 | 14:00 |
Noteć Czarnków Walczak 171-1
Pogoń Nowe Skalmierzyce Palat 21 |
SO/28/10 | 14:00 |
Elana Toruń Knera 91-0
Pogoń II Szczecin |
SO/28/10 | 14:30 |
Wikęd Luzino Formela 17, 34, Krefft 653-0
KP Starogard Gdański |
SO/28/10 | 15:00 |
Polonia Środa Wlkp. 0-2
Zawisza Bydgoszcz Sanocki 7, Bojas 47 |
15 kolejka | ||
PT/03/11 | 14:00 |
Pogoń II Szczecin Hyl 78, Frączczak 832-1
Unia Solec Kujawski Krawczenko 57 |
SO/04/11 | 12:00 |
Pogoń Nowe Skalmierzyce Palat 37, 49, Grabowski 44, Maszota 47 (s), Wachowiak 805-2
Wikęd Luzino Sobków 46, Krefft 72 |
SO/04/11 | 12:00 |
Vineta Wolin Szala 5, Ostrowski 632-3
Polonia Środa Wlkp. Siedlecki 26, Bałdyga 34, Giełda 81 |
SO/04/11 | 13:00 |
Unia Swarzędz 3-1
Sokół Kleczew |
SO/04/11 | 13:00 |
KP Starogard Gdański 0-4
Elana Toruń Knera 53, Góra 57, Rożnowski 64, Jaskólski 74 |
SO/04/11 | 13:00 |
Błękitni Stargard Niedojad 841-2
Gedania Gdańsk Zalewski 24, Niewiadomski 54 |
SO/04/11 | 14:00 |
Stolem Gniewino Kotwica 33, Kaczmarek 51 (s)2-1
Noteć Czarnków Kacprzak 75 |
ND/05/11 | 13:00 |
Cartusia Kartuzy Gryszkiewicz 831-2
Flota Świnoujście Cybulski 57, Tarasewicz 58 |
ND/05/11 | 13:00 |
Zawisza Bydgoszcz 0-1
Świt Szczecin Kujawa 81 |
16 kolejka | ||
SO/11/11 | 12:00 |
Gedania Gdańsk Łazarski 89, Zalewski 902-0
Zawisza Bydgoszcz |
SO/11/11 | 12:00 |
Wikęd Luzino Sobków 5, 71, Fiedosewicz 44, Krefft 49, 745-2
Stolem Gniewino Patrzykąt 63, Belka 73 |
SO/11/11 | 13:00 |
Sokół Kleczew 0-2
Polonia Środa Wlkp. Drame 64, Lorek 69 (s) |
SO/11/11 | 13:00 |
Świt Szczecin Remisz 37, Siwiński 48, Ładziak 60, Paczuk 864-0
Vineta Wolin |
SO/11/11 | 13:00 |
Noteć Czarnków nieznany 121-4
Błękitni Stargard nieznany ?, Ignasiak 9, Nowicki 14, Kwiatkowski 83 |
SO/11/11 | 13:00 |
Elana Toruń Kowalski 731-0
Pogoń Nowe Skalmierzyce |
SO/11/11 | 13:00 |
Unia Solec Kujawski Babiarz 20, Krawczenko 40, Ryczkowski 723-3
KP Starogard Gdański Zieliński 59, Kuźniarski 90, Garbacik 90 |
SO/11/11 | 13:00 |
Flota Świnoujście Poźniak 90 (k)1-3
Pogoń II Szczecin Kroczek 41 (k), Szeibe 64, Doustali 78 |
SO/11/11 | 13:00 |
Unia Swarzędz Chromiński 77 (k)1-0
Cartusia Kartuzy |
17 kolejka | ||
SO/18/11 | 12:00 |
Cartusia Kartuzy Szałecki 28, Łysiak 56, Przyborowski 773-3
Sokół Kleczew Pawlak 59, Wzięch 62 (k), Matuszewski 62 |
SO/18/11 | 12:00 |
Pogoń Nowe Skalmierzyce Kaczmarek 36 (k), Lis 41, Majerz 50, 89, Grabowski 865-2
Unia Solec Kujawski Witkowski 48, Krawczenko 56 |
SO/18/11 | 12:00 |
Vineta Wolin Emche 26, Kurczak 432-1
Gedania Gdańsk Żukowski 59 (k) |
SO/18/11 | 13:00 |
KP Starogard Gdański Parulski 801-3
Flota Świnoujście Cybulski 24 (k), 35 (k), Harkot 62 |
SO/18/11 | 13:00 |
Elana Toruń Rożnowski 15, Korpalski 35, Kościelecki 813-0
Stolem Gniewino |
SO/18/11 | 13:00 |
Błękitni Stargard Ogrodowski 82, 852-1
Wikęd Luzino Formela 21 |
SO/18/11 | 13:00 |
Zawisza Bydgoszcz Sacharuk 26, Sanocki 67, Okuniewicz 903-1
Noteć Czarnków Kalupa 53 |
SO/18/11 | 13:00 |
Polonia Środa Wlkp. Durueke 311-0
Świt Szczecin |
ND/19/11 | 12:35 |
Pogoń II Szczecin Starzycki 51, Przyborek 55, Szeibe 813-1
Unia Swarzędz Spławski 37 |
18 kolejka | ||
SO/25/11 | 12:00 |
Polonia Środa Wlkp. Milachowski 76, Siedlecki 822-1
Gedania Gdańsk Sosnowski 16 |
SO/25/11 | 12:00 |
Pogoń Nowe Skalmierzyce Kaczmarek 401-2
Flota Świnoujście Harkot 78, 90 |
SO/25/11 | 13:00 |
Sokół Kleczew Matuszewski 29, Grobelny 762-2
Świt Szczecin Kapelusz 11, Ładziak 88 (k) |
SO/25/11 | 13:00 |
Zawisza Bydgoszcz Rugowski 15, 74, Urbański 26 (k), Koziara 284-1
Wikęd Luzino Kostuch 66 (k) |
SO/25/11 | 13:00 |
Błękitni Stargard Liśkiewicz 44, Aftyka 63 (k), Niedojad 643-3
Elana Toruń Rożnowski 26, 37, Knera 32 |
SO/25/11 | 13:10 |
KP Starogard Gdański Chaciński 21, Łukasik 81, Parulski 903-4
Unia Swarzędz Zieliński 9 (s), Chromiński 63, 74, Borowiak 90 |
ND/26/11 | 13:00 |
Pogoń II Szczecin Turski 16 (k), 602-4
Cartusia Kartuzy Gryszkiewicz 48 (k), Vidal 63, Łysiak 74, Deja 82 |
ŚR/20/03 | 14:00 |
Vineta Wolin Maszka 71-2
Noteć Czarnków Walczak 19, Kasprzak 56 |
ŚR/20/03 | 14:00 |
Stolem Gniewino 0-0
Unia Solec Kujawski |
19 kolejka | ||
PT/01/03 | 13:30 |
Gedania Gdańsk 0-1
Świt Szczecin Kapelusz 56 |
PT/01/03 | 15:00 |
Wikęd Luzino Wicki 34, Krefft 67, Wojda 833-0
Vineta Wolin |
SO/02/03 | 12:00 |
Pogoń II Szczecin Kaczorek 861-4
Sokół Kleczew Wzięch 10, Kita 19, Wajman 45, Grobelny 63 |
SO/02/03 | 12:00 |
Unia Solec Kujawski Nawrocki 45, Mielcarek 77 (k)2-3
Błękitni Stargard Marczak 9 (k), 58, Prawucki 45 |
SO/02/03 | 13:00 |
Flota Świnoujście 0-1
Stolem Gniewino Biliński 55 |
SO/02/03 | 14:00 |
Noteć Czarnków Burzyński 63, Kacprzak 67, 903-1
Polonia Środa Wlkp. Kaczmarek 33 |
SO/02/03 | 15:00 |
Unia Swarzędz 0-1
Pogoń Nowe Skalmierzyce Palat 85 |
SO/02/03 | 17:00 |
Elana Toruń Rożnowski 741-0
Zawisza Bydgoszcz |
ND/03/03 | 15:30 |
Cartusia Kartuzy Kopania 591-1
KP Starogard Gdański Mąkosa 67 |
20 kolejka | ||
SO/09/03 | 12:00 |
Vineta Wolin Kurczak 451-0
Elana Toruń |
SO/09/03 | 13:00 |
Zawisza Bydgoszcz Bojas 15, Włodyka 26, Sanocki 30, Paliwoda 59, Urbański 905-1
Unia Solec Kujawski Mnacakanjan 57 |
SO/09/03 | 13:00 |
Błękitni Stargard Aftyka 19, 90, Kliś 903-1
Flota Świnoujście Szygenda 8 |
SO/09/03 | 14:00 |
Sokół Kleczew Sopoćko 44, Wzięch 76, 903-2
Gedania Gdańsk Sosnowski 36, 45 |
SO/09/03 | 14:00 |
Stolem Gniewino Patelczyk 841-1
Unia Swarzędz Łuczak 56 |
SO/09/03 | 14:00 |
Pogoń Nowe Skalmierzyce Palat 151-1
Cartusia Kartuzy Łysiak 85 |
SO/09/03 | 14:00 |
KP Starogard Gdański Chaciński 64, 692-6
Pogoń II Szczecin Frączczak 17, 50, 60, Gołębiewski 34, Jakubczyk 86, Klukowski 90 |
SO/09/03 | 15:00 |
Świt Szczecin Kapelusz 29, Ładziak 34 (k), Ropski 903-0
Noteć Czarnków |
ND/10/03 | 15:00 |
Polonia Środa Wlkp. Siedlecki 51, Giełda 61 (k), 903-1
Wikęd Luzino Sobków 72 (k) |
21 kolejka | ||
SO/16/03 | 12:00 |
Unia Solec Kujawski 0-1
Vineta Wolin Śledzicki 72 |
SO/16/03 | 12:00 |
Wikęd Luzino 0-1
Świt Szczecin Obst 50 |
SO/16/03 | 13:00 |
Flota Świnoujście 0-3
Zawisza Bydgoszcz Urbański 6, 71 (k), Bojas 25 |
SO/16/03 | 14:00 |
KP Starogard Gdański 0-3
Sokół Kleczew Grobelny 62, Janiak 64, Chiliński 81 |
SO/16/03 | 14:00 |
Elana Toruń Jaskólski 11, Rożnowski 80 (k)2-3
Polonia Środa Wlkp. Drame 23, 57, Walczak 44 |
SO/16/03 | 14:00 |
Noteć Czarnków Kacprzak 53 (k)1-2
Gedania Gdańsk Sosnowski 64, Niewiadomski 84 |
SO/16/03 | 15:00 |
Unia Swarzędz Klupś 43, Borucki 79, Laskowski 89 (k)3-0
Błękitni Stargard |
SO/16/03 | 15:30 |
Cartusia Kartuzy Gryszkiewicz 14 (k)1-0
Stolem Gniewino |
ND/17/03 | 12:00 |
Pogoń II Szczecin Frączczak 28, Jakubczyk 492-0
Pogoń Nowe Skalmierzyce |
22 kolejka | ||
PT/22/03 | 15:00 |
Gedania Gdańsk Manuszewski 751-1
Wikęd Luzino Wojda 90 |
SO/23/03 | 13:00 |
Zawisza Bydgoszcz Urbański 69 (k)1-1
Unia Swarzędz Klupś 30 |
SO/23/03 | 14:00 |
Sokół Kleczew Grobelny 7, Wzięch 16 (k)2-2
Noteć Czarnków Kacprzak 3 (k), 10 (k) |
SO/23/03 | 14:00 |
Błękitni Stargard Marczak 4, Prawucki 38, Aftyka 54, Zdunek 784-2
Cartusia Kartuzy Vidal 51, Łysiak 71 |
SO/23/03 | 14:00 |
Stolem Gniewino 0-3
Pogoń II Szczecin Korczakowski 11, Hyl 44, Starzycki 67 |
SO/23/03 | 14:00 |
Pogoń Nowe Skalmierzyce Lis 21, Grabowski 642-1
KP Starogard Gdański Zieliński 57 (k) |
SO/23/03 | 15:00 |
Świt Szczecin Wojdak 281-0
Elana Toruń |
SO/23/03 | 16:00 |
Polonia Środa Wlkp. Drame 7, Giełda 9, 703-1
Unia Solec Kujawski Woźny 11 |
ND/24/03 | 12:00 |
Vineta Wolin Kurczak 791-0
Flota Świnoujście |
23 kolejka | ||
CZ/28/03 | 16:00 |
Unia Swarzędz Chromiński 12, Maluśki 16, Biegański 25, Marcinkowski 674-0
Vineta Wolin |
PT/29/03 | 12:00 |
Pogoń II Szczecin Klukowski 74 (k)1-4
Błękitni Stargard Jakubowski 12 (s), Marczak 16, 36, 61 |
PT/29/03 | 14:00 |
Unia Solec Kujawski Rakowski 881-0
Świt Szczecin |
PT/29/03 | 15:30 |
Wikęd Luzino Załow 471-2
Noteć Czarnków Kacprzak 16 (k), Krysztopowicz 57 |
SO/30/03 | 12:00 |
Pogoń Nowe Skalmierzyce Kaczmarek 6 (k)1-1
Sokół Kleczew Wzięch 76 |
SO/30/03 | 12:00 |
Cartusia Kartuzy Szałecki 34, Gryszkiewicz 572-0
Zawisza Bydgoszcz |
SO/30/03 | 13:00 |
Flota Świnoujście Sarbinowski 51, 66, 813-0
Polonia Środa Wlkp. |
SO/30/03 | 14:00 |
KP Starogard Gdański Chaciński 811-1
Stolem Gniewino Patelczyk 2 (k) |
SO/30/03 | 15:00 |
Elana Toruń Kuropatwiński 681-0
Gedania Gdańsk |
24 kolejka | ||
PT/05/04 | 16:30 |
Świt Szczecin Remisz 29, Kapelusz 32, Goździk 34, Kasprzak 904-0
Flota Świnoujście |
SO/06/04 | 12:00 |
Gedania Gdańsk 0-1
Unia Solec Kujawski Rakowski 40 |
SO/06/04 | 14:00 |
Noteć Czarnków 0-0
Elana Toruń |
SO/06/04 | 15:00 |
Zawisza Bydgoszcz Sacharuk 48, Młynarczyk 59, Sanocki 823-0
Pogoń II Szczecin |
SO/06/04 | 15:00 |
Błękitni Stargard Aftyka 3, Marczak 29, 48, 74, Kliś 875-1
KP Starogard Gdański Zieliński 42 |
SO/06/04 | 16:00 |
Sokół Kleczew Chiliński 451-2
Wikęd Luzino Machałek 15, Mienik 78 |
SO/06/04 | 16:00 |
Vineta Wolin Kasperowicz 771-0
Cartusia Kartuzy |
SO/06/04 | 16:00 |
Stolem Gniewino Lengiewicz 3, Kruczkowski 6, 52, Śliwowski 56, Pawlik 65 (s)5-0
Pogoń Nowe Skalmierzyce |
ND/07/04 | 16:00 |
Polonia Środa Wlkp. Drame 341-0
Unia Swarzędz |
25 kolejka | ||
PT/12/04 | 17:00 |
Unia Swarzędz Spławski 261-0
Świt Szczecin |
PT/12/04 | 17:00 |
Unia Solec Kujawski Babiarz 511-1
Noteć Czarnków Kryg 58 (k) |
SO/13/04 | 12:00 |
Cartusia Kartuzy Sobiecki 72, Poręba 842-1
Polonia Środa Wlkp. Drame 90 |
SO/13/04 | 14:30 |
Pogoń II Szczecin Smoliński 811-0
Vineta Wolin |
SO/13/04 | 15:00 |
Flota Świnoujście Jezierski 44, Cybulski 772-1
Gedania Gdańsk Waliszewski 86 |
SO/13/04 | 15:00 |
Elana Toruń Góra 42, 47, Kościelecki 903-0
Wikęd Luzino |
SO/13/04 | 16:00 |
Pogoń Nowe Skalmierzyce Kaczmarek 13, 552-3
Błękitni Stargard Marczak 40, 58, Niedojad-Bednarczyk 82 |
SO/13/04 | 16:00 |
KP Starogard Gdański Zieliński 581-4
Zawisza Bydgoszcz Bojas 26, 53, Urbański 67 (k), Leonowicz 90 |
ND/14/04 | 13:00 |
Stolem Gniewino Balewski 90 (k)1-0
Sokół Kleczew |
26 kolejka | ||
SO/20/04 | 12:00 |
Wikęd Luzino 0-1
Unia Solec Kujawski Szymański 50 |
SO/20/04 | 12:00 |
Gedania Gdańsk Sosnowski 861-2
Unia Swarzędz Szeibe 13, Biegański 75 |
SO/20/04 | 14:00 |
Vineta Wolin 0-0
KP Starogard Gdański |
SO/20/04 | 15:00 |
Noteć Czarnków Kaczmarek 13, 582-3
Flota Świnoujście Krzysztofek 69, 72, 89 |
SO/20/04 | 15:00 |
Zawisza Bydgoszcz Paliwoda 7, Horwat 19, Bojas 623-1
Pogoń Nowe Skalmierzyce Grabowski 10 |
SO/20/04 | 15:00 |
Błękitni Stargard Aftyka 38 (k), Niedojad 752-2
Stolem Gniewino Misztal 19, 40 |
SO/20/04 | 16:00 |
Sokół Kleczew 0-1
Elana Toruń Kuropatwiński 78 |
SO/20/04 | 17:00 |
Świt Szczecin Kapelusz 66, Goździk 692-0
Cartusia Kartuzy |
SO/20/04 | 17:00 |
Polonia Środa Wlkp. Stangel 41-2
Pogoń II Szczecin Starzycki 75, Drumlak 78 |
27 kolejka | ||
PT/26/04 | 17:15 |
Pogoń II Szczecin 0-4
Świt Szczecin Kapelusz 13, Święty 19, Remisz 45, Obst 83 |
SO/27/04 | 12:00 |
Cartusia Kartuzy Łysiak 30 (k)1-2
Gedania Gdańsk Manuszewski 14, Borkowski 36 |
SO/27/04 | 13:00 |
Unia Swarzędz Borucki 67, Biegański 85, Szeibe 893-2
Noteć Czarnków Piekarski 10, Kacprzak 64 |
SO/27/04 | 14:00 |
Pogoń Nowe Skalmierzyce Palat 68, 90, Grabowski 783-0
Vineta Wolin |
SO/27/04 | 14:00 |
KP Starogard Gdański Mikuła 19, Sławiński 802-4
Polonia Środa Wlkp. Siedlecki 27, Mikołajczyk 74, Drame 89, Giełda 90 |
SO/27/04 | 14:00 |
Unia Solec Kujawski 0-2
Elana Toruń Korpalski 51, Knera 90 |
SO/27/04 | 15:00 |
Błękitni Stargard Marczak 4 (k), 58, Duda 71, Prawucki 82, Niedojad-Bednarczyk 905-0
Sokół Kleczew |
SO/27/04 | 16:00 |
Flota Świnoujście Poźniak 571-4
Wikęd Luzino Załow 16, Kreft 50, 80, Sobków 60 |
ND/28/04 | 13:00 |
Stolem Gniewino Śliwowski 221-1
Zawisza Bydgoszcz Sobieralski 41 |
28 kolejka | ||
ŚR/01/05 | 12:00 |
Gedania Gdańsk -
Pogoń II Szczecin |
ŚR/01/05 | 14:00 |
Wikęd Luzino -
Unia Swarzędz |
PT/03/05 | 13:00 |
Polonia Środa Wlkp. -
Pogoń Nowe Skalmierzyce |
PT/03/05 | 15:00 |
Noteć Czarnków -
Cartusia Kartuzy |
PT/03/05 | 16:00 |
Zawisza Bydgoszcz -
Błękitni Stargard |
SO/04/05 | 16:00 |
Elana Toruń -
Flota Świnoujście |
SO/04/05 | 16:00 |
Vineta Wolin -
Stolem Gniewino |
SO/04/05 | 17:00 |
Sokół Kleczew -
Unia Solec Kujawski |
SO/04/05 | 17:30 |
Świt Szczecin -
KP Starogard Gdański |
29 kolejka | ||
- | - |
Zawisza Bydgoszcz -
Sokół Kleczew |
- | - |
Błękitni Stargard -
Vineta Wolin |
- | - |
Stolem Gniewino -
Polonia Środa Wlkp. |
- | - |
Pogoń Nowe Skalmierzyce -
Świt Szczecin |
- | - |
KP Starogard Gdański -
Gedania Gdańsk |
- | - |
Pogoń II Szczecin -
Noteć Czarnków |
- | - |
Cartusia Kartuzy -
Wikęd Luzino |
- | - |
Flota Świnoujście -
Unia Solec Kujawski |
SO/11/05 | 00:00 |
Elana Toruń -
Unia Swarzędz |
30 kolejka | ||
- | - |
Unia Solec Kujawski -
Unia Swarzędz |
- | - |
Elana Toruń -
Cartusia Kartuzy |
- | - |
Wikęd Luzino -
Pogoń II Szczecin |
- | - |
Noteć Czarnków -
KP Starogard Gdański |
- | - |
Gedania Gdańsk -
Pogoń Nowe Skalmierzyce |
- | - |
Świt Szczecin -
Stolem Gniewino |
- | - |
Polonia Środa Wlkp. -
Błękitni Stargard |
- | - |
Vineta Wolin -
Zawisza Bydgoszcz |
ŚR/15/05 | 00:00 |
Sokół Kleczew -
Flota Świnoujście |
31 kolejka | ||
- | - |
Zawisza Bydgoszcz -
Polonia Środa Wlkp. |
- | - |
Błękitni Stargard -
Świt Szczecin |
- | - |
Stolem Gniewino -
Gedania Gdańsk |
- | - |
Pogoń Nowe Skalmierzyce -
Noteć Czarnków |
- | - |
KP Starogard Gdański -
Wikęd Luzino |
- | - |
Pogoń II Szczecin -
Elana Toruń |
- | - |
Cartusia Kartuzy -
Unia Solec Kujawski |
- | - |
Unia Swarzędz -
Flota Świnoujście |
SO/18/05 | 00:00 |
Vineta Wolin -
Sokół Kleczew |
32 kolejka | ||
- | - |
Flota Świnoujście -
Cartusia Kartuzy |
- | - |
Unia Solec Kujawski -
Pogoń Nowe Skalmierzyce |
- | - |
Elana Toruń -
KP Starogard Gdański |
- | - |
Wikęd Luzino -
Pogoń Nowe Skalmierzyce |
- | - |
Noteć Czarnków -
Stolem Gniewino |
- | - |
Gedania Gdańsk -
Błękitni Stargard |
- | - |
Świt Szczecin -
Zawisza Bydgoszcz |
- | - |
Polonia Środa Wlkp. -
Vineta Wolin |
SO/25/05 | 00:00 |
Sokół Kleczew -
Unia Swarzędz |
33 kolejka | ||
- | - |
Vineta Wolin -
Świt Szczecin |
- | - |
Zawisza Bydgoszcz -
Gedania Gdańsk |
- | - |
Błękitni Stargard -
Noteć Czarnków |
- | - |
Stolem Gniewino -
Wikęd Luzino |
- | - |
Pogoń II Szczecin -
Elana Toruń |
- | - |
KP Starogard Gdański -
Unia Solec Kujawski |
- | - |
Pogoń II Szczecin -
Flota Świnoujście |
- | - |
Cartusia Kartuzy -
Unia Swarzędz |
SO/01/06 | 00:00 |
Polonia Środa Wlkp. -
Sokół Kleczew |
34 kolejka | ||
- | - |
Sokół Kleczew -
Cartusia Kartuzy |
- | - |
Unia Swarzędz -
Pogoń II Szczecin |
- | - |
Flota Świnoujście -
KP Starogard Gdański |
- | - |
Unia Solec Kujawski -
Pogoń Nowe Skalmierzyce |
- | - |
Wikęd Luzino -
Błękitni Stargard |
- | - |
Noteć Czarnków -
Zawisza Bydgoszcz |
- | - |
Gedania Gdańsk -
Vineta Wolin |
- | - |
Świt Szczecin -
Polonia Środa Wlkp. |
SO/08/06 | 00:00 |
Stolem Gniewino -
Elana Toruń |
Piłka na żywo
PKO Ekstraklasa więcej
M | Pkt | Br | ||
1 | Jagiellonia Białystok | 30 | 56 | 68-41 |
2 | Lech Poznań | 30 | 52 | 43-34 |
3 | Śląsk Wrocław | 30 | 51 | 40-29 |
4 | Górnik Zabrze | 30 | 51 | 43-33 |
5 | Legia Warszawa | 30 | 50 | 46-34 |
6 | Raków Częstochowa | 30 | 49 | 51-32 |
7 | Pogoń Szczecin | 30 | 48 | 56-36 |
8 | Widzew Łódź | 30 | 42 | 39-39 |
9 | Piast Gliwice | 30 | 38 | 32-32 |
10 | Stal Mielec | 30 | 38 | 36-42 |
11 | Zagłębie Lubin | 30 | 38 | 35-46 |
12 | Radomiak Radom | 30 | 35 | 37-51 |
13 | Warta Poznań | 30 | 34 | 31-37 |
14 | Cracovia | 30 | 33 | 38-40 |
15 | Puszcza Niepołomice | 29 | 32 | 35-46 |
16 | Korona Kielce | 29 | 30 | 34-38 |
17 | Ruch Chorzów | 30 | 23 | 34-52 |
18 | ŁKS Łódź | 30 | 21 | 29-65 |