Portal pi?karski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne ?ród?o informacji z zakresu polskiej pi?ce no?nej.

Jak ma?o kto, dok?adnie ?ledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczeg?ólnie I, II, III oraz IV ligi. Naj?wie?sze doniesienia z polskich boisk pi?karskich, wyniki na ?ywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po ka?dej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwag? swoj? skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak równie? Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji pi?karskiej. Ca?y czas dostarczamy naj?wie?sze aktualno?ci z polskiego ?wiata pi?ki no?nej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na ?ywo - Pi?ka no?na w najlepszym wydaniu, to w?a?nie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Piątek, 20 września 2024

Reprezentacja

Czwartek, 26 września 2013, 11:00

Pierwszy mecz Fabiańskiego w tym sezonie

Arsenal Londyn, z Łukaszem Fabiańskim w bramce, wygrał z West Bromwich Albion w rzutach karnych 4-3 i awansował do czwartej rundy Pucharu Ligi. Po 90 minutach i dogrywce było 1-1. Reprezentant Polski wystąpił po raz pierwszy w tym sezonie.

W wyjazdowym starciu z West Bromwich trener Kanonierów Arsene Wenger pozwolił odpocząć wielu zawodnikom z podstawowego składu, w tym Wojciechowi Szczęsnemu, którego zastąpił Fabiański.

Londyńczycy prowadzili od 61. minuty, po golu Thomasa Eisfelda. Dziesięć minut później wyrównał jednak reprezentant Anglii do lat 21 Saido Berahino.

Dogrywka nie przyniosła zmiany rezultatu i do wyłonienia zwycięzcy konieczna były rzuty karne. Wśród piłkarzy Arsenalu swojej próby nie wykorzystał tylko Serge Gnabry, którego strzał obronił bramkarz Luke Daniels. Rywale mylili się dwukrotnie. "Jedenastki" przestrzelili Craig Dawson i Francuz Morgan Amalfitano.