Portal pi?karski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne ?ród?o informacji z zakresu polskiej pi?ce no?nej.

Jak ma?o kto, dok?adnie ?ledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczeg?ólnie I, II, III oraz IV ligi. Naj?wie?sze doniesienia z polskich boisk pi?karskich, wyniki na ?ywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po ka?dej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwag? swoj? skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak równie? Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji pi?karskiej. Ca?y czas dostarczamy naj?wie?sze aktualno?ci z polskiego ?wiata pi?ki no?nej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na ?ywo - Pi?ka no?na w najlepszym wydaniu, to w?a?nie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Niedziela, 08 września 2024

Ekstraklasa

Sobota, 30 listopada 2013, 20:19

Trenerzy o meczu Korona - Widzew

W sobotnim meczu 18. kolejki ekstraklasy Korona Kielce wygrała na własnym obiekcie z Widzewem Łódź.

Lubisz polską piłkę? Polub nas na Facebooku!

Juana Jose Rojo Martina (trener Korony Kielce): - Futbol zwrócił nam to, co ostatnio zabierał. Pierwsza połowa nie była dobra w naszym wykonaniu. Dopiero później zaczęliśmy lepiej grać, zmiany nam w tym pomogły. Doceniam pracę Maćka Korzyma i całego zespołu. Mieliśmy więcej okazji do zdobycia gola niż Widzew i dlatego wygraliśmy.

Rafał Pawlak (trener Widzewa Łódź): Żałujemy, że nie udało nam się wygrać. Prowadziliśmy, kontrolowaliśmy przebieg gry i tak było do końca pierwszej połowy. Do przerwy Korona nie była stanie nic stworzyć. Pierwsze minuty drugiej połowy również dobrze wyglądały. Znów zgubiła nas młodzieńcza fantazja. Momentami wydaje nam się, że możemy wymienić 10-20 podań na połowie przeciwnika, i jak stracimy piłkę, to nic się nam nie przytrafi. A tak nie jest. Przegraliśmy na własne życzenie.