Portal pi?karski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne ?ród?o informacji z zakresu polskiej pi?ce no?nej.

Jak ma?o kto, dok?adnie ?ledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczeg?ólnie I, II, III oraz IV ligi. Naj?wie?sze doniesienia z polskich boisk pi?karskich, wyniki na ?ywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po ka?dej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwag? swoj? skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak równie? Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji pi?karskiej. Ca?y czas dostarczamy naj?wie?sze aktualno?ci z polskiego ?wiata pi?ki no?nej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na ?ywo - Pi?ka no?na w najlepszym wydaniu, to w?a?nie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Piątek, 20 września 2024

Ekstraklasa

Poniedziałek, 04 sierpnia 2014, 09:03

Trenerzy po meczu Śląsk - Zawisza

Po wczorajszym meczu T-M Ekstraklasy Śląsk Wrocław - Zawisza Bydgoszcz (2-1) głos zabrali szkoleniowcy obu zespołów. Oto co powiedzieli:

Tadeusz Pawłowski (trener Śląska Wrocław): - Bardzo dobry występ mojego zespołu. Szczególnie w pierwszej połowie. Ci, którzy nie przyszli dzisiaj na mecz, mają czego żałować. Po utracie gola przez mój zespół było trochę za nerwowo. Musimy poczekać, aż Tomek Hołota dojdzie do pełnej formy. Druga połowa była taktycznie bardzo dobra w naszym wykonaniu. Przy tych temperaturach nie można pójść cios za cios, co mówiłem zawodnikom i zwracałem uwagę.

Jorge Paixao (trener Zawiszy Bydgoszcz): - To był nieszczęśliwy dla nas mecz. Mieliśmy swoją strategię i założenia. Chcieliśmy, aby Śląsk rozgrywał piłkę, a my pressingiem w środku pola mieliśmy ją przejmować i przechodzić do kontrataku. Robiliśmy to momentami bardzo dobrze i mieliśmy okazje na gola. Ale to Śląsk strzelił na 1-0, a później był szczęśliwy strzał i zrobiło się 2-0. Nasza sytuacja stała się bardzo trudna, ale zdobyliśmy gola na 2-1 i wynik stał się ponownie otwarty.

- Druga połowa zaczęła się dla nas dobrze i mogło być 2-2. Później była czerwona kartka, która zakończyła praktycznie mecz. Jeżeli się gra o jednego zawodnika mniej, zawsze jest trudniej. Nie tylko fizycznie, ale też psychicznie. Do końca walczyliśmy i z tego mogę być zadowolony. Wynik jednak sprawia, że nie jestem wesoły.