Portal pi?karski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne ?ród?o informacji z zakresu polskiej pi?ce no?nej.

Jak ma?o kto, dok?adnie ?ledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczeg?ólnie I, II, III oraz IV ligi. Naj?wie?sze doniesienia z polskich boisk pi?karskich, wyniki na ?ywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po ka?dej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwag? swoj? skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak równie? Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji pi?karskiej. Ca?y czas dostarczamy naj?wie?sze aktualno?ci z polskiego ?wiata pi?ki no?nej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na ?ywo - Pi?ka no?na w najlepszym wydaniu, to w?a?nie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Poniedziałek, 16 września 2024

Ekstraklasa

Sobota, 09 sierpnia 2014, 08:23

Trenerzy po meczu Górnik - Jagiellonia

Po wczorajszym meczu T-M Ekstraklasy Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok (3-0) głos zabrali szkoleniowcy obu zespołów. Oto co powiedzieli:

Józef Dankowski (trener Górnika Zabrze): - Jeśli druga połowa była w naszym wykonaniu dobra, to pierwsza była bardzo dobra. Chociaż zdobyliśmy w niej tylko jedną bramkę. Ale pokazaliśmy dobrą organizację i płynność gry, a zawodnicy potwierdzili drzemiące w nich możliwości. Po przerwie gra się wyrównała. Jagiellonia próbowała odrobić straty. My umiejętnie się broniliśmy i potrafiliśmy wykorzystać nadarzające się sytuacje. Myślę, że wygraliśmy jak najbardziej zasłużenie, a gorące słowa uznania należą się całej drużynie.

Michał Probierz (trener Jagiellonii Białystok): - Przez pierwsze 30 minut był to bezbarwny mecz. Nikomu nie udało się stworzyć podbramkowej sytuacji. Chcieliśmy przetrwać pressing gospodarzy i prawie nam się udało. Rzut karny zmienił oblicze spotkania, Górnikowi, nastawionemu na kontrataki, grało się łatwiej, a my rozgrywaliśmy piłkę za wolno. W drugiej połowie chcieliśmy przejść do zdecydowanej ofensywy, ale straciliśmy drugiego gola. Szkoda, że nie udało się wykorzystać sytuacji do zmiany wyniku, bo wtedy końcówka byłaby bardziej nerwowa. Nie mam pretensji do mojego zespołu. Nie mam też pretensji do sędziego. Uważam, że prowadził mecz bardzo dobrze.