Portal pi?karski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne ?ród?o informacji z zakresu polskiej pi?ce no?nej.

Jak ma?o kto, dok?adnie ?ledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczeg?ólnie I, II, III oraz IV ligi. Naj?wie?sze doniesienia z polskich boisk pi?karskich, wyniki na ?ywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po ka?dej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwag? swoj? skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak równie? Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji pi?karskiej. Ca?y czas dostarczamy naj?wie?sze aktualno?ci z polskiego ?wiata pi?ki no?nej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na ?ywo - Pi?ka no?na w najlepszym wydaniu, to w?a?nie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Wtorek, 24 września 2024

Aktualności

Czwartek, 11 sierpnia 2016, 09:20

PP: Hasi po odpadnięciu Legii

Obrońca Pucharu Polski Legia Warszawa prowadziła z Górnikiem Zabrze 2-0, ale przegrała po dogrywce 3-2 i opadła z rozgrywek. Oto co po meczu mówił trener Legii Besnik Hasi.

Wyniki 1/16 Pucharu Polski zobacz TUTAJ

- Czuję wstyd, że przegraliśmy w ten sposób. Prowadziliśmy 2-0. W drugiej połowie Górnik chciał wygrać bardziej, niż my. Sędzia też chciał bardziej, by wygrał Górnik. Dodatkowo straciliśmy dwie bramki po stałych fragmentach gry. W dogrywce nie znaleźliśmy sposobu na powrót do dobrej gry. Dla nas to był kolejny mecz, dla nich mecz roku. To była inna mentalność - mówił po meczu Besnik Hasi.

- Nie widziałem w naszej postawie pragnienia zwycięstwa w drugiej połowie. Nawet po obronie karnego przez Radka nie byliśmy wystarczająco zmotywowani. Sędzia pozwalał na ostre pojedynki, a my nie umieliśmy podjąć walki. Zabrakło woli zwycięstwa - komentował szkoleniowiec Legii.

- Zagraliśmy dodatkowe 30 minut, to kolejna zła rzecz - mówił trener Wojskowych.

Źródło: własne/Legia Warszawa