Portal pi?karski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne ?ród?o informacji z zakresu polskiej pi?ce no?nej.

Jak ma?o kto, dok?adnie ?ledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczeg?ólnie I, II, III oraz IV ligi. Naj?wie?sze doniesienia z polskich boisk pi?karskich, wyniki na ?ywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po ka?dej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwag? swoj? skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak równie? Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji pi?karskiej. Ca?y czas dostarczamy naj?wie?sze aktualno?ci z polskiego ?wiata pi?ki no?nej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na ?ywo - Pi?ka no?na w najlepszym wydaniu, to w?a?nie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Sobiech 81

Jesteś kibicem polskiej piłki?  Polub nas na Facebooku!

W drugim sparingu rozegranym podczas zgrupowania polskiej reprezentacji przed Euro 2012, Polska wygrała 1-0 (0-0) na stadionie w Klagenfurcie z kadrą Łotwy. Jedyną bramkę meczu zdobył Artur Sobiech, który w drugiej części spotkania wszedł na boisko za Pawła Brożka. W 81. minucie Sobiech wykorzystał dokładne dośrodkowanie Kamila Grosickiego i głową umieścił piłkę w bramce rywali. W sobotę podopieczni trenera Franciszka Smudy zagrają kolejne spotkanie kontrolne, tym razem ze Słowacją.

Polska: Fabiański - Wojtkowiak, Wasilewski, Jodłowiec (64 Kamiński), Boenisch (72 Wawrzyniak) - Wolski (47 Matuszczyk), Polanski, Murawski, Mierzejewski (48 Kucharczyk), Grosicki - Brożek (61 Sobiech).

Łotwa: Dorosevs - Gorkss, Laizans, Klava, Fertovs - Ivanovs, Cauna, Visnakovs (73 Pereplotkin), Ruginis, Lukjanovs (73 Kamess) - Rudnevs.

żółte kartki: Matuszczyk (Polska) - Laizans, Ivanovs (Łotwa)

sędzia: Harald Lechner (Austria)