Portal pi?karski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne ?ród?o informacji z zakresu polskiej pi?ce no?nej.

Jak ma?o kto, dok?adnie ?ledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczeg?ólnie I, II, III oraz IV ligi. Naj?wie?sze doniesienia z polskich boisk pi?karskich, wyniki na ?ywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po ka?dej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwag? swoj? skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak równie? Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji pi?karskiej. Ca?y czas dostarczamy naj?wie?sze aktualno?ci z polskiego ?wiata pi?ki no?nej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na ?ywo - Pi?ka no?na w najlepszym wydaniu, to w?a?nie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Piątek, 20 września 2024

Ekstraklasa

Poniedziałek, 24 kwietnia 2023, 09:05

Piłkarze Widzewa po meczu z Piastem

Po meczu 29. kolejki Ekstraklasy Widzew Łódź - Piast Gliwice (2-3) głos zabrali piłkarze Widzewa. Oto co powiedzieli:

Więcej o Widzewie zobacz TUTAJ

Wyniki i tabelę Ekstraklasy TUTAJ

Juliusz Letniowski: - Na pewno mogliśmy szukać w końcówce więcej dłuższych piłek, bo Piast był wtedy pogubiony i mogliśmy to wykorzystać. Na pewno jesteśmy wściekli, bo pierwsza runda wyglądała o wiele lepiej. Teraz trochę nam nie idzie i zostało jeszcze kilka meczów, więc musimy wyciągnąć wnioski i zacząć punktować. Następne mecze z pewnością nie będą łatwe i będzie ciężko, ale wierzę, że pokażemy się z jak najlepszej strony i w końcu wygramy.

Bartłomiej Pawłowski: - Na pewno nie pomaga to, że zawsze w pierwszej minucie tracimy gola. Zespoły rywala grają wtedy bardzo mądrze, bo ustawiają się w środku boiska, spychają nas do boku i zmuszają nas do strat. To powtarza się już któryś mecz z rzędu. Najgorsze jest to, że później po stratach w wyprowadzeniu piłki tracimy bramki. Później zaczęliśmy grać prościej, dzięki czemu tworzyliśmy sobie okazje. Piast grał tak cały mecz i w pierwszej połowie wyglądał od nas zdecydowanie lepiej, bo często odbierał nam piłkę. Dzisiaj piłka po starcie rywala zostawała na na naszej połowie i zespoły, które tu grają z tego żyją.

Jakub Wrąbel: - Zacznę od tego, że cieszę się, że mogłem wystąpić w tym meczu - czekałem na to ponad rok czasu. W pierwszych minutach udało się dziś uniknąć straty gola, ale później popełniliśmy kilka błędów, przez co te trzy gole dla Piasta wpadły. Na pewno cieszy nas końcówka meczu, bo graliśmy do ostatnich minut, ale niestety nie udało nam się zainkasować trzech punktów. Nie jest na razie ciekawie, ale też sądzę, że słowo „nerwowo” nie jest najlepsze. Punktujemy teraz mniej, ale te kilka punktów zapasu wciąż mamy. Musimy zdobyć w trochę oczek, żeby złapać dawkę spokoju.

Źródło: własne/widzewtomy.net