Portal pi?karski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne ?ród?o informacji z zakresu polskiej pi?ce no?nej.

Jak ma?o kto, dok?adnie ?ledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczeg?ólnie I, II, III oraz IV ligi. Naj?wie?sze doniesienia z polskich boisk pi?karskich, wyniki na ?ywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po ka?dej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwag? swoj? skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak równie? Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji pi?karskiej. Ca?y czas dostarczamy naj?wie?sze aktualno?ci z polskiego ?wiata pi?ki no?nej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na ?ywo - Pi?ka no?na w najlepszym wydaniu, to w?a?nie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Haftkowski 48 - Wodecki 75 (k), Łukasiewicz 84, Zachara 92, Król 110

Jesteś kibicem polskiej piłki? Polub nas na Facebooku!

Piłkarze Górnika Zabrze pokonali w sparingu Górnika Wesoła Mysłowice 4-1. Mecz rozegrano w Mysłowicach z okazji 65-lecia miejscowego klubu, który w minionym sezonie awansował do 3. ligi. Bramki dla zabrzan zdobyli Marcin Wodecki, Antoni Łukasiewicz, Mateusz Zachara, Wojciech Król. Honorowego gola dla gospodarzy strzelił Michał Haftkowski. Dla Antoniego Łukasiewicza był to pierwszy występ i pierwszy gol w barwach Górnika Zabrze. Zawodnik kilka godzin wcześniej podpisał kontrakt z zabrzańskim klubem. Spotkanie trwało 3 x 40 minut.

Górnik Zabrze: (I i II tercja) Norbert Witkowski (41 Dawid Kudła) - Michael Bemben (75 Paweł Olkowski), Bartosz Iwan (63 Antoni Łukasiewicz), Ołeksandr Szeweluchin (72 Adam Danch), Błażej Telichowski (56 Marcin Wodecki) - Sebastian Leszczak (57 Szymon Sobczak), Tomasz Margol (72 Michał Płonka), Krzysztof Mączyński (77 Mateusz Zachara), Konrad Nowak (68 Wojciech Król), Grzegorz Gicewicz (61 Dawid Jarczak) - Bartłomiej Grzelak (66 Damian Michalik).

(III tercja) Mateusz Sławik - Paweł Olkowski, Antoni Łukasiewicz, Adam Danch, Marcin Wodecki - Szymon Sobczak (88 Mariusz Przybylski), Michał Płonka, Mateusz Zachara, Wojciech Król (90 Maciej Bębenek), Dawid Jarczak (105 Wojciech Król) - Damian Michalik (88 Aleksander Kwiek).

sędzia: Sebastian Jarzębak (Bytom)