Portal pi?karski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne ?ród?o informacji z zakresu polskiej pi?ce no?nej.

Jak ma?o kto, dok?adnie ?ledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczeg?ólnie I, II, III oraz IV ligi. Naj?wie?sze doniesienia z polskich boisk pi?karskich, wyniki na ?ywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po ka?dej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwag? swoj? skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak równie? Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji pi?karskiej. Ca?y czas dostarczamy naj?wie?sze aktualno?ci z polskiego ?wiata pi?ki no?nej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na ?ywo - Pi?ka no?na w najlepszym wydaniu, to w?a?nie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Żyro 82, Furman 86, Radović 94 - Demjan 12

Jesteś kibicem polskiej piłki?  Polub nas na Facebooku!

W ostatnim meczu 3. kolejki T-M Ekstraklasy niepokonana jak dotąd Legia Warszawa zmierzyla się z jedenastką Podbeskidzia. Spotkanie rozegrane na Pepsi Arenie zakończyło się wygraną gospodarzy 3-1 (0-1), którą zapewnili oni sobie w ostatnich minutach meczu, wcześniej przegrywając z Góralami do 82. minuty. Przed kolejną kolejką Legioniści pozostali liderem tabeli.  Pierwszy gwizdek sędziego poprzedzony został minutą ciszy ku czci ś.p. Kazimierza Deyny.

Legia: Kuciak - Jędrzejczyk, Astiz, Żewłakow, Wawrzyniak - Radović, Gol (80 Furman), Łukasik, Ljuboja (67 Salinas), Żyro - Saganowski.

Podbeskidzie: Zajac - Król, Byrtek, Piter-Bucko, Cienciała - Ziajka (76 Cohen), Łatka, Nather, Sacha (46 Reiman) - Adamek (54 Malinowski), Demjan.

żółte kartki: Astiz, Wawrzyniak (Legia) - Król,  Byrtek, Nather, Zajac (Podbeskidzie)

sędzia: Tomasz Garbowski (Kluczbork)

widzów: 15 732