Portal pi?karski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne ?ród?o informacji z zakresu polskiej pi?ce no?nej.

Jak ma?o kto, dok?adnie ?ledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczeg?ólnie I, II, III oraz IV ligi. Naj?wie?sze doniesienia z polskich boisk pi?karskich, wyniki na ?ywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po ka?dej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwag? swoj? skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak równie? Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji pi?karskiej. Ca?y czas dostarczamy naj?wie?sze aktualno?ci z polskiego ?wiata pi?ki no?nej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na ?ywo - Pi?ka no?na w najlepszym wydaniu, to w?a?nie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Czwartek, 19 września 2024

Reprezentacja

Sobota, 17 listopada 2012, 18:19

Szczęsny wrócił do bramki Kanonierów

Bardzo dobry mecz zobaczyli kibice na Emirates Stadium, gdzie w 12. kolejce angielskiej ekstraklasy Arsenal Londyn podejmował drużynę Tottenham Hotspur. Do bramki Kanonierów wrócił Wojciech Szczęsny.

Tydzień wcześniej Polak, który treningi wznowił pod koniec października, zasiadł na ławce rezerwowych. Tym razem trener Arsene Wenger postawił go między słupkami bramki Kanonierów. Szczęsny, wracając po dwumiesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją, cieszył się z wygranych derbów Londynu. Kanonierzy odnieśli cenne zwycięstwo, wygrywając z Tottenhamem 5-2 (3-1).

Polski bramkarz już w dziesiątej minucie musiał wyjąć piłkę z własnej siatki. Ponownie uczynił to w 71. minucie spotkania.

Premier League, 17 listopada 2012, 13:45 - Londyn

Arsenal Londyn 5-2 Tottenham Hotspur
Mertesacker 24, Podolski 42, Giroud 46, Cazorla 60, Walcott 91 - Adebayor 10, Bale 71

Źródło: własne