Portal pi?karski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne ?ród?o informacji z zakresu polskiej pi?ce no?nej.

Jak ma?o kto, dok?adnie ?ledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczeg?ólnie I, II, III oraz IV ligi. Naj?wie?sze doniesienia z polskich boisk pi?karskich, wyniki na ?ywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po ka?dej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwag? swoj? skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak równie? Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji pi?karskiej. Ca?y czas dostarczamy naj?wie?sze aktualno?ci z polskiego ?wiata pi?ki no?nej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na ?ywo - Pi?ka no?na w najlepszym wydaniu, to w?a?nie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Czwartek, 19 września 2024

Reprezentacja

Sobota, 24 listopada 2012, 17:53

Gol Lewandowskiego w meczu z Mainz

Robert Lewandowski strzelił swojego ósmego i dziewiątego gola w obecnym sezonie niemieckiej ekstraklasy. Polski napastnik zdobył obie bramki w meczu z Mainz w 13. kolejce Bundesligi.

Lubisz polską piłkę? Polub nas na Facebooku!

Borussia wygrała wyjazdowe spotkanie z Mainz 2-1, dzięki bramkom zdobytym przez Lewandowskiego w 11. i 43. minucie meczu. Gol z 11. minuty dla BVB na 1-1 po dośrodkowamiu Marco Reusa, został ostatecznie policzony także reprezentantowi Polski. Także pod koniec pierwszej połowy Polak popisał się wspaniałym uderzeniem. Dwa gole Lewandowskiego na Coface Arena dały mu ostatecznie pozycję lidera rankingu strzelców Bundesligi.

Robert Lewandowski i Łukasz Piszczek rozegrali całe spotkanie. Trzeci z Polaków, Jakub Błaszczykowski grał do 73. minuty. W drużynie Mainz cały mecz na ławce rezerwowych spędził Eugen Polanski.

Bundesliga, 24 listopada 2012, 15:30 - Moguncja
Mainz 1-2 Borussia Dortmund
Caligiuri 4 - Lewandowski 11, 43

"Lewandowski strzelcem obu bramek w meczu z Mainz. Polak liderem strzelców" czytaj TUTAJ

Źródło: własne